sesja ślubna

Sesja ślubna miejska lub w plenerze.

Sesja ślubna  to oczywiście plener, na który po ślubie decyduje się wiele par młodych. Wybór idealnego miejsca, które będzie tłem wyjątkowych zdjęć, nie zawsze jest łatwy i oczywisty. Często lokalizacja nie jest przypadkowa – jest to miejsce pierwszego spotkania, ulubiona okolica pary, bądź miejsce zaręczyn.
Niektórzy decydują się na wyjazd w dalekie krańce świata, aby zorganizować wymarzoną sesję ślubną w niesamowitym plenerze. Natomiast takie rozwiązanie nie będzie odpowiadało wszystkim. Dlatego udowodnimy wam, że w bliskiej okolicy również możecie znaleźć miejsca pełne natury, których klimat będzie idealnie pasował do ślubnych fotografii!
Park miejski
Możecie nie dowierzać, ale park, który świetnie znacie i nawet często w nim bywacie, może stać się świetnym miejscem do zrobienia ślubnych fotografii. Może jest tam romantyczny zaułek z ławką pod drzewem, staw z urzekającą kładką, bądź fontanna? Na pewno zakochani nowożeńcy świetnie wpiszą się w takie tło.
Plusem takiej lokalizacji jest niewątpliwie to, że nie musicie daleko wyjeżdżać na sesję plenerową, czyli nie jesteście obciążeni dodatkowymi kosztami. Poznanie pobliskiego parku na nowo może być dla was świetną rozrywką. Dodatkowo, odwiedzając to miejsce w przyszłości, wrócą do was miłe wspomnienia.
Las
Czasami wystarczy wyjechać dosłownie kawałek za miasto, by znaleźć się w pełnym magicznej aury lesie. Gra świateł przebijających się przez korony drzew będzie wspaniale współgrać z zapatrzonymi w siebie małżonkami. Powalone drzewa, urokliwe ścieżki – takie kadry to gwarancja zapierających dech w piersiach zdjęć!
Sesja w lesie to także świetny moment na chwilę wyciszenia się. Możecie czuć się swobodnie, zapewne nie spotkacie zbyt wielu obserwatorów, i celebrować swoją miłość, która zostanie uwieczniona na zdjęciach przez fotografa.
Jezioro, rzeka
Sesja ślubna nad morzem, na piaszczystej plaży ma swój klimat, nie można temu zaprzeczyć. Jeżeli akurat nad morze wam daleko, weźcie pod uwagę jezioro, bądź rzekę – naprawdę warto! Dzika roślinność, kameralny nastrój – zdjęcia z pewnością wyjdą piękne! Może znajdziecie urzekające molo, a na niebie zagości właśnie zachód słońca? Efekty mogą was zaskoczyć!
Macie możliwość podczas sesji wykorzystać łódkę? Nie wahajcie się! Sesja na łódce może być przygodą, która będzie miała efekty w postaci niecodziennych zdjęć!
Stara szklarnia
W ostatnim czasie popularnością cieszą się opuszczone szklarnie – miejsca, gdzie natura jest zdana na siebie i tworzy oryginalne obrazy. Bujna roślinność w takiej starej szklarni świetnie wpasuje się w naturalną i delikatną sesję ślubną. To zapomniane przez ludzi miejsce może zostać przez was odnalezione i wykorzystane jako tło wyjątkowych fotografii.
Zadaniem do wykonania dla was będzie z pewnością odszukanie takiej szklarni w okolicy. Nie zniechęcajcie się jednak, kto szuka, ten znajdzie!
Palmiarnia
Organizujecie sesję w miesiącach zimowych, bądź pogoda nie dopisuje, a marzycie o zdjęciach w otoczeniu zieleni? Idealnym rozwiązaniem dla was będzie palmiarnia! Tego typu obiekty znajdują się w wielu miastach na terenie naszego kraju, np. w Łodzi czy Gliwicach. Bogata roślinność na waszych ślubnych zdjęciach zachwyci wszystkich, którzy będą je oglądać.
W podsumowaniu jeżeli jednak zdecydujecie się na sesję w palmiarnii, pamiętajcie, aby wcześniej skontaktować się z obiektem w celu ewentualnego ustalenia terminu i zapoznania się z cennikiem. Palmiarnia to miejsce idealne na ślubną sesję zdjęciową o każdej porze roku!